odprowadzanie W
isbjorn
jak jest napisane ze chlodnica odprowadza 200W to przyjmuje sie ze robi to w 1h czy w innej jednostce czasu?fizyka sie klania
a to mnie rozdraznilo niczym artykul Chipa o obudowie Thermaltejka :x
W=J/s
200W = 200 J/s = 12000 J/h
kWh jest jednostka ciepla,pracy [J] 1kWh= 60000 J
wiec ta chlodnica odprowadza 200W w godzine ,dwie ,tydzien -robi to zawsze
jak proc wydziela 70W to go schlodzisz taka chlodnica ,jak wydziela 250W to go nie schlodzisz
kapisz
dzieki za wyrozumialosc:)